Наш досвід - ваша безпека!

ПП "Прикарпаткабель" вже більше 20-ти років на ринку кабельно-провідникової продукції. За цей час ми затвердили якість і безпеку продукту серед аудиторії та зібрали потужну команду із високим рівнем кваліфікації.

 

Якість не має компромісів!

Ми сучасний, багатопрофільний та самодостатній виробник. Основний принцип нашої роботи - якість. Завдяки цьому впевнено гарантуємо безпечний продукт та ефективну співпрацю із партнерами.

 

Із впевненістю у майбутнє.

Ми інвестуємо у розвиток виробництва та в технології, щоб, досягнувши більшої ефективності, забезпечувати нашим партнерам та команді впевнений та стабільний ресурс для розвитку. Ми утримуємо довіру цільової аудиторії та зберігаємо першість у ряді якісних продуктів нашої галузі.

 

ПРИКАРПАТКАБЕЛЬ

 

Повага до людей

Ввічливе спілкування та увага до особистості. Достойні та справедливі умови праці. Цінність праці кожного працівника. Повага та командність.

 

Безпека

Створення безпечних умов праці. Підтримка культури безпечної поведінки. Дотримання кожних вимог безпеки. Попередження ризиків життю та здоров'ю людей.

 

Професіоналізм та ефективність

Професіоналізм та компетентність. Ефективність діяльності. Досягнення визначних результатів, постійне вдосконалення. Впровадження інноваційних рішень та найкращих практик.

 

Довіра та партнерство

Єдина команда, націлена на досягнення спільної мети. Побудова партнерства на основі довіри, співпраці, взаємовиручки та відповідальності. Обмін інформацією, відкрите обговорення проблем. Конструктивна взаємодія та взаємоефективність.

 

Contact info
Телефонуйте
(03433) 49-3-29 +38 (067) 350 64 66
або зв’яжіться іншим зручним для Вас способом
Telegram Viber WhatsApp