Провід для ЛЕП


При спорудженні повітряних ліній електропередач (ЛЕП) використовуються мідні, алюмінієві, сталеалюмінієві, ізольовані та неізольовані (голі) дроти. В даному каталозі неізольовані дроти представлені марками  А та АС, а ізольовані – маркою СІП.

Самонесучий ізольований провід (СІП) – система скручених в джгут проводів (фазні, нульовий і додаткові), ізольованих світлостабілізованим поліетиленом або аналогічною полімерною композицією, що не потребує несучого троса. 

СІП активно застосовують при створенні відгалужень до вводів будівель і споруд житлового та господарського призначення, а також проведенні магістральних повітряних ліній електропередач. Завдяки високій міцності та стійкості до механічних пошкоджень СІПи забезпечують безперебійну подачу електроенергії, працюючи навіть у складних кліматичних і агресивних хімічних умовах.

Важливими перевагами є висока безпека обслуговування та відсутність ризику ураження при торканні фазних проводів, що знаходяться під напругою, а також безпеку робіт у безпосередній близькості від ЛЕП. Читати більше>> Переваги і недоліки СІП 

Найбільш поширенні типи СІП: СІП 1, СІП 2, СІП 3, СІП 4, СІП 5. СІП, що не поширює горіння при одиночній прокладці маркується буквою „н”.