Про компанію

Наше підприємство створене на базі закритого акціонерного товариства «Прикарпаття», яке почало свою діяльність ще в 1939 році. "Прикарпаття" було невеликим підприємством, що об`єднувало декілька окремих майстерень, розташованих на території Коломийщини.

У 1968 року «Прикарпаття» розпочинає освоєння виробництва кабельно-провідникової продукції, що і стає найважливішою сферою діяльності та розвитку підприємства і регіону в цілому. Потужний поштовх у розвитку підприємства дало відкриття родовища бурого вугілля у Львівській області та рішення Ради міністрів СРСР перепрофілювати прикарпатських шахтарів у кабельщики.

Під час розпаду СРСР, деякі філії та структурні підрозділи ЗАТ "Прикарпаття" пройшли процедуру приватизації та перейшли у колективну або приватну власність, а деякі припинили своє існування.

ПП «Прикарпаткабель» засноване 11 квітня 2000 р.

На етапі становлення в активі підприємства була лише одна прес-лінія та обмежений асортимент кабельно-провідникової продукції.

З 2000 по 2008 роки підприємство здійснює діяльність, як переробне, по давальницькій схемі розрахунків.

З 2009 року приймається стратегічний план розвитку підприємства як самодостатнього та багатопрофільного виробника. Вводиться в роботу друга прес-лінія, що дає змогу виробляти провода середнього січення, а також провода з кольоровими полосами. Починає працювати лінія для скручування проводів для повітряних ліній електропередач, а також для технологічної підготовки проводів з подвійною ізоляцією.

На даний час асортиментний ряд включає широкий спектр кабельно-провідникової продукції, зокрема: силовий алюмінієвий та мідний кабеля; алюмінієвий провід; провід з мідною жилою; провід з мідною жилою підвищеної гнучкості; кабель силовий плоский мідний; ізольовані та «голі» провода для повітряних ліній; гнучкий шнур з паралельними жилами; гнучкий провід зі скрученими жилами; кабеля, що не підтримують горіння та ін.

Керівництво заводу продовжує втілювати стратегію сучасного багатопрофільного та самодостатнього виробника. Проводяться роботи по збільшенню асортименту та якості продукції, покращенню пакування готової продукції, оновленню технологічної бази тощо.

Підприємство постійно розвивається, щоб крокувати в ногу з часом і задовольняти зростаючі потреби наших клієнтів. Ми відкриті для нових співпраць і розглянемо будь-які ініціативи взаємовигідного партнерства.