line
Каталог продукції Провода для ЛЕП

Провода для ЛЕП

При спорудженні повітряних ліній електропередач (ЛЕП) використовуються мідні, алюмінієві, сталеалюмінієві, ізольовані та неізольовані (голі) дроти. В даному каталозі неізольовані дроти представлені маркою А, а ізольовані – маркою СІП.

Самонесучий ізольований провід (СІП) – система скручених в джгут проводів (фазні, нульовий і додаткові), ізольованих світлостабілізованим поліетиленом або аналогічною полімерною композицією, що не потребує несучого троса.

СІП активно застосовують при створенні відгалужень до вводів будівель і споруд житлового та господарського призначення, а також проведенні магістральних повітряних ліній електропередач. Завдяки високій міцності та стійкості до механічних пошкоджень СІПи забезпечують безперебійну подачу електроенергії, працюючи навіть у складних кліматичних і агресивних хімічних умовах.

Важливими перевагами є висока безпека обслуговування та відсутність ризику ураження при торканні фазних проводів, що знаходяться під напругою, а також безпеку робіт у безпосередній близькості від ЛЕП. Читати більше>>Переваги і недоліки СІП

Найбільш поширенні типи СІП: СІП 1, СІП 2, СІП 3, СІП 4, СІП 5. СІП, що не поширює горіння при одиночній прокладці маркується буквою „н”.
  • «« На початок
  • « Попередня
  • 1
  • Наступна »
  • В кінець »»
Результати 1 - 4 з 4
.