line

Про нас

Наше підприємство створене на базі закритого акціонерного товариства «Прикарпаття», яке почало свою діяльність ще в 1939 році. "Прикарпаття" було невеликим підприємством, що об`єднувало декілька окремих майстерень розташованих на території Коломийщини.

У 1968 року «Прикарпаття» розпочинає освоєння виробництва кабельно-провідникової продукції, що і стає найважливішою сферою діяльності та розвитку підприємства і регіону в цілому. Потужний поштовх у розвитку підприємства дало відкриття родовища бурого вугілля у Львівській області та рішення Ради міністрів СРСР перепрофілювати прикарпатських шахтарів у кабельщики.

Під час розпаду СРСР, деякі філії та структурні підрозділи ЗАТ "Прикарпаття" пройшли процедуру приватизації та перейшли у колективну або приватну власність, а деякі припинили своє існування.

ПП «Прикарпаткабель» засноване 11 квітня 2000 року.

На етапі становлення в активі підприємства була робота лише одна прес-лінія та обмежений асортиментн кабельно-провідникової продукції.

З 2000 по 2008 роки підприємство здійснює діяльність, як переробне, по давальницькій схемі розрахунків.

З 2009 року приймається стратегічний план розвитку підприємства як самодостатнього та багатопрофільного виробника. Вводиться в роботу друга прес-лінія, що дає змогу виробляти проводи середнього січення, а також провода з кольоровими полосами. Починає працювати лінія для скручування проводів для повітряних ліній електропередач, а також для технологічної підготовки проводів з подвійною ізоляцією.

На даний час асортиментний ряд включає широкий спектр кабельно-провідникової продукції, зокрема: силовий алюмінієвий кабель; алюмінієвий провід; кабель силовий мідний; провід з мідною жилою; провід з мідною жилою підвищеної гнучкості; кабель силовий плоский мідний; провід для повітряних ліній ізольований; гнучкий шнур з паралельними жилами; провід для повітряних ліній; гнучкий провід зі скрученими жилами; кабеля, що не підтримують горіння та ін.

Керівництво заводу продовжує втілювати стратегію сучасного багатопрофільного та самодостатнього виробника. Проводяться роботи по збільшенню асортименту та якості продукції, покращенню пакування готової продукції, оновленню технологічної бази тощо.

Підприємство постійно розвивається, щоб крокувати в ногу з часом і задовольняти зростаючі потреби наших клієнтів. Ми відкриті для нових співпраць і розглянемо будь-які ініціативи взаємовигідного партнерства.

.